MĒBEĻU PĀRTAPSĒŠANA

Mīksto mēbeļu pārtapsēšana ir veids, kā atsvaidzināt labi kalpojošu un iemīļotu mēbeli. Atslēga mēbeļu pārtapsēšanā un tajā, vai to maz vērts darīt ir - mēbeles skelets jeb iekšējā uzbūve.

Mēbeļu pārvilkšana, mēbeļu auduma pārvilkšana, mīksto mēbeļu atjaunošana

Mīkstās mēbeles populāras kļuva vien 18. gadsimtā. Gadu gaitā mīksto mēbeļu radīšanai izmantoti dažādi materiāli, – sākot no siena līdz zirgu sariem un beidzot ar vilnu. Mūsdienās mīksto mēbeļu ražošanā galvenokārt tiek izmantotas metāla atsperes, polsterējumam dažāda blīvuma porolons. Mēbeles skelets un izmantotie materiāli noteiks to, kāds būs mīkstās mēbeles kalpošanas laiks un kopējā izturība.

Audums, iespējams, pēc laika būs jāmaina, taču, izvēloties mēbeles ar kvalitatīvu iekšējo uzbūvi, varat būt droši, ka mēbele kalpos gadiem un pārtapsēšanai ir jēga.

Mēbeļu pārtapsēšana – kā tas notiek?

Pārtapsējam tikai mūsu ražotās mēbeles.

Mēbeļu pārvilkšana tiek veikta vienas dienas laikā, iepriekš vienojoties par dienu un laiku, kad mēbeli paņemam.

Pirmais solis – jūs izvēlaties audumu. Tikai tad, kad audums ir izvēlēts, vienojamies par pārtapsēšanas dienu.

Ja izvēlaties audumu, kas ir jāpasūta, mēs to pasūtām un tikai tad, kad tas ir pie mums ražotnē, – vienojamies par pārtapsēšanas dienu.

Otrais solis – pārtapsēšana. No rīta paņemam mēbeli, vakarā aizvedam atpakaļ. Ja jums ērti citādi – vakarā paņemam un nākamās dienas vakarā nogādājam atpakaļ. Mēbeli varat atvest arī paši.

Ļoti senus modeļus, ko vairs neražojam – stūra dīvāns TABO un MONO – nepārtapsējam. Lai arī zinām, ka daudziem no mūsu klientiem šie modeļi joprojām kalpo labi, un ir vēlme tā dzīvi vēl un vēl paildzināt, tomēr šajā gadījumā aicinām izvēlēties jaunu mēbeli. TABO un MONO pārtapsēšanas cena gala rezultātā būs augstāka, nekā jaunas mēbeles iegāde.

Cik maksā mēbeļu pārtapsēšana?

Pārtapsēšanas cenas BEZ auduma ir:

  • dīvāns-gulta – 210-280 EUR
  • stūra dīvāni – 240-320 EUR
  • vienvietīgās gultas – 140-170 EUR

Apskatīt audumus

Precīza gala cena tiek aprēķināta: konkrētais mēbeles modelis + izvēlētais audums. Piemēram, mēbeles pārtapsēšanai nepieciešami 15 metri auduma. Jūsu izvēlētais audums maksā 9 EUR/m. Cena nepieciešamajam auduma daudzumam būs 135 EUR. Gala cena būs 135 EUR + pārtapsēšanas cena.

Lai uzzinātu precīzu cenu, zvaniet 26332921, – precizēsim modeli un aprēķināsim cenu.

Kā izvēlēties piemērotu audumu mēbeles pārtapsēšanai?

Izvēloties mēbeļu audumu, jāņem vērā mēbeles pielietojums un dzīvesveids. Viesistabas dīvānam, kuru lietojat regulāri, turklāt esat raduši ieņemt vienu un to pašu pozīciju pie TV, ieteicams izvēlēties izturīgu un biezāku audumu.

Lai arī cik glīti neizskatītos balts samta vai gaišas kokvilnas audums, tas nebūs praktiskākais variants viesistabas dīvānam ģimenēm ar bērniem un mājdzīvniekiem. Šajā gadījumā labs risinājums ir 100% poliestera audums, kas ir viens no izturīgākajiem un vieglāk tīrāmajiem audumiem.

Savukārt mēbelēm, kas nepiedzīvo tik intensīvu ikdienas satiksmi, var izvēlēties jebkura veida audumu. 

Ko darīt, ja bloks/matracis ir izsēdēts, bet audums joprojām labs?

Uzmanīgi noņemam esošo audumu. Paliek tikai koka rāmis; uzliekam jaunas atsperes, polsterējumu un atliekam atpakaļ esošo audumu.

Vidējās izmaksas dīvānam par vienu bloku (matraci) – 110 līdz 140 EUR (atkarībā no matrača lieluma). Lai uzzinātu precīzu cenu savam modelim, – zvaniet 26332921.

Mēbeļu pārvilkšana, mēbeļu auduma pārvilkšana, mīksto mēbeļu atjaunošana