Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes

Vai jums var piezvanīt?

Jā, noteikti un pavisam droši! Vienmēr esam gatavi sarunai, lai atbildētu uz ikvienu jautājumu un izskaidrotu to, ko vēlaties uzzināt! Par jebkādiem jautājumiem zvaniet: 26332921

Kur var apskatīt un iegādāties TAPS mēbeles?

Sadaļā Katalogs apskatāmas visas mēbeles.

Klātienē mēbeles apskatāmas TAPS ražotnē Garupes ielā 5, Garupē (Ādažu novads, Carnikavas pagasts). Iespēja apskatīt, aptaustīt, izmēģināt ikvienu no piedāvātajiem mēbeles modeļiem, izvēlēties audumu no vairāk nekā 2000 audumu paraugiem un veikt pasūtījumu.

Pasūtījumu ar Katalogā piedāvātajiem audumiem iespējams noformēt arī internetā, kā arī zvanot 26332921.

No kādiem audumiem pasūtījumu iespējams noformēt internetā?

Internetā pasūtījumu var veikt ar noteiktiem audumiem, kas redzami sadaļas Katalogs izvēlnē Audumi. Atveriet izvēlēto mēbeli un izvēlnē atzīmējiet audumu, – redzēsiet mēbeles cenu ar to. Plašāk par audumiem uzziniet šeit.

Kur uzzināt cenu mēbelei ar manis izvēlēto audumu?

Sadaļā Katalogs izvēlaties interesējošo mēbeles modeli un izvēlnē atzīmējiet audumu, – redzēsiet mēbeles cenu ar to. Cenas ar citiem audumiem uzziniet, sazinoties ar mums vai droši brauciet uz ražotni, kur izvēlei pieejami vairāk nekā 2000 audumu. Vairāk par audumiem uzziniet šeit.

Cik ilgā laikā mēbele tiek izgatavota?

Ja izvēlaties audumu, kas ir uz vietas, mēbele tiek izgatavota līdz divām nedēļām. Ja audums ir pasūtāms, mēbele būs gatava četru nedēļu laikā. Vairāk par audumiem uzziniet šeit.

Vai, pasūtot internetā, varu veikt arī apmaksu no mājaslapas?

Nē. Pēc pasūtījuma noformēšanas saņemsiet ziņu e-pastā, ka pasūtījums ir saņemts. Ar Jums sazināsies pa norādīto telefona numuru, lai precizētu pasūtījuma nianses un izgatavošanas laiku. Tikai pēc tam, kad mēbele būs izgatavota, e-pastā saņemsiet rēķinu apmaksai.

Vai varu pasūtīt individuāla izmēra mēbeli?

Jā. Garākus vai īsākus blokus/matračus – ar soli 10 cm.

Vai stūra dīvānu stūra novietojums ir maināms?

Stūra dīvāniem VAIRA, MADAR-A un MADAR-S stūra novietojums ir maināms. Pārējiem stūra dīvāniem stūra novietojums nav maināms, tas jānorāda pie pasūtīšanas.

Vai ir audumi, kas atgrūž mitrumu un netīrumus?

Ir. Šie audumi nereti ir dārgāki un jāņem vērā, ka pēc gada vai diviem šī īpašība izzūd.

Vai ir kaķu nagu izturīgi audumi?

Nav. Pieredze rāda, ka kaķis var saplēst jebko. Ir biezāki audumi, kas, pateicoties faktūrai, var nebūt tik viegli saplēšami, tomēr ne mēs, ne audumu ražotāji šādu izturību negarantē.

Kādi materiāli tiek izmantoti mēbeles konstrukcijā?

Nesošajās konstrukcijās izmantots priedes koks un bērza saplāksnis (tautā zināms kā finieris). Maznozīmīgās detaļās – skaidu plate un MDF. Izmantojam bonnell atsperes.

Kāds ir garantijas laiks?

Astoņi gadi mēbeles konstrukcijai un pieci gadi matračiem. Vairāk uzzini sadaļā Garantija.

Vai veicat pēcgarantijas remontu?

Jā. Mēbeles pārtapsēšana un/vai mehānismu un atsperu bloku nomaiņa. Vairāk uzziniet sadaļā Pārtapsēšana.

Mēbeļu pārtapsēšana – kā tas notiek?

Par mēbeļu pārtapsēšanu un tās cenām lasiet sadaļā Pārtapsēšana.

Vai piegādājat visā Latvijā un kādas ir cenas?

Piegādājam visā Latvijas teritorijā. Piegādes cenā ietilpst mēbeles uznešana, ienešana mājoklī un montāža. Piegādes cenas skatiet šeit. Piedāvājam arī bezmaksas piegādi visā Latvijā līdz mājvietas ārdurvīm vai tuvākajai vietai, kur iespējams piebraukt ar komerctransportu.

Vai piedāvājat līzingu?

Mums nav sadarbības ar kādu konkrētu līzinga kompāniju. Ja vēlaties pirkt uz nomaksu, līzinga kompānijas izvēle ir jūsu pašu ziņā.