Lietošanas noteikumi

Prieks, ka esi ienācis TAPS mājas lapā! Ceram, ka atradi meklēto vai vismaz atstājām par sevi pozitīvu pirmo iespaidu.

Mājas lapa ir TAPS SIA ražošanas komercfirmas (turpmāk tekstā "uzņēmums"), reģistrācijas Nr. LV40003194121, juridiskā adrese Nīcgales iela 25-24, Rīga, LV-1035, īpašums.

Autortiesības

Mājas lapas saturs un produktu fotogrāfijas ir uzņēmuma īpašums. Informācijas pārpublicēšana vai izmantošana ir jāsaskaņo ar uzņēmumu.

Distances līgums

Distances līgums - vienošanās par preces iegādi vai pakalpojuma sniegšanu, kas noslēgta neklātienes apstākļos, izmantojot distances saziņas līdzekļus.

Mājas lapas sadaļā Katalogs iespējama preču pasūtīšana attālināti, noformējot pasūtījumu internetā.

Šajā mājas lapā piedāvāto preču pārdevējs TAPS SIA ražošanas komercfirma, reģistrācijas Nr. LV40003194121, juridiskā adrese Nīcgales iela 25-24, Rīga, LV-1035 no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

1. Vispārīgie noteikumi

 1. Mājas lapas sadaļā Katalogs iespējams noformēt pasūtījumu, izvēloties audumu no sadaļas Populārākie audumi.
  Lūdzam pārliecināties, ka esat atzīmējuši pareizo (sevis izvēlēto) audumu!

 2. Visas cenas norādītas EUR valūtā ar iekļautu PVN.

 3. Lai veiktu pasūtījumu mājas lapā, Pircējs dodas uz sadaļu Katalogs, izvēlas preci, atzīmējot izvēlēto auduma variāciju un pievieno to pirkuma grozam. Lai apstiprinātu pasūtījumu, Pircējs izvēlas opciju - Pasūtīt, pabeidz pasūtīšanu, nospiežot Pirkt.

 4. Kad pasūtījums ir veikts, Pircējs saņem apstiprinājuma e-pastu uz sevis norādīto e-pasta adresi.

 5. Pēc pasūtījuma saņemšanas Pārdevējs sazinās ar Pircēju pa norādīto telefona numuru, lai precizētu pasūtījuma nianses un izgatavošanas laiku.

 6. Pasūtot preci, Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar preces aprakstu un piekrīt Distances līgumā norādītajiem punktiem.

 7. Ja Pircējam rodas neskaidrības par pasūtīšanas procesu vai veikto pasūtījumu, Pircējs sazinās ar Pārdevēju pa tel.nr. (+371) 26332921 vai, rakstot uz e-pastu [email protected]

2. Pasūtījuma apstiprinājums un preču apmaksa

 1. Pēc pasūtījuma noformēšanas Pircējs saņem ziņu e-pastā, ka pasūtījums ir saņemts. Ar Pircēju sazināsies Pārdevējs pa norādīto telefona numuru, lai precizētu pasūtījuma nianses un izgatavošanas laiku. Apmaksu veikt pasūtījuma brīdī no mājas lapas nav iespējams.

 2. Pasūtījuma izgatavošanu Pārdevējs uzsāk brīdī, kad telefoniski pārrunātas pasūtījuma nianses un aptuvenais izgatavošanas laiks.

 3. Tikai pēc tam, kad mēbele ir izgatavota, Pircējs e-pastā saņem rēķinu apmaksai. Rēķinā redzami uzņēmuma rekvizīti un apmaksājamā summa.

 4. Pircējs veic apmaksu par pasūtījumu, izmantojot bankas pārskaitījumu.

3. Preču piegāde

 1. Kad pasūtījums ir gatavs, Pārdevējs telefoniski sazinās ar Pircēju un vienojas par piegādes laiku.

 2. Piegāde tiek veikta uz Pircēja norādīto adresi.

 3. Piegāde ir maksas pakalpojums. Piegādes cenā ietilpst mēbeles ienešana mājoklī (neatkarīgi no stāva) un montāža. Piegādes cenas Latvijas teritorijā redzamas sadaļā Piegāde.

 4. Ja Pircējs vēlas, precei var ierasties pakaļ personīgi uzņēmuma ražotnē.

4. Atteikuma tiesības

Atsaucoties uz likuma Noteikumi par distances līgumu panta Atteikuma tiesību izmantošana 22.3 punktu, "Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai prece ir nepārprotami personalizēta."

Pircējs ir tiesīgs atteikties no pasūtījuma, kas noformēts internetā, līdz brīdim, kamēr Pārdevējs sazinās, lai precizētu pasūtījuma nianses. (Šī līguma Vispārīgie noteikumi 5.punkts).

Privātums

 1. Pārdevējs pasūtījuma pieņemšanai un grāmatvedības nolūkos var pieprasīt šādus Jūsu personas datus: vārds, uzvārds, telefona numurs, e-pasta adrese, adrese.

 2. Uzņēmums uzņemas atbildību, ka Jūsu privātā informācija (vārds, uzvārds, u.c.) netiks nodota trešajām personām, izņemot gadījumus, ja to pieprasīs tiesībsargājošās iestādes.

 3. Jūsu personas datu aizsardzībai mēs izmantojam dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus. Jūsu personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam, tikai pilnvarotām personām.

 4. Mēs glabājam jūsu personas datus tik ilgi, cik ilgi tie ir mums nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

Sīkdatnes un to izmantošana

Sīkdatnes (cookies) ir nelielas teksta datnes, kas tiek saglabātas jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tās vietnei palīdz fiksēt informāciju par to, kā un cik reizes esat izmantojis mūsu mājas lapu. Šī teksta datne nav kaitīga, nevar saturēt vīrusu vai programmas kodu, un to nav iespējams saistīt ar konkrētu personu vai IP adresi.

Papildu informāciju par sīkdatnēm un to pārvaldīšanu varat iegūt mājas lapā https://www.aboutcookies.org

Šī mājas lapa var iestatīt šādas sīkdatnes:

 • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu mūsu mājas lapas apmeklējuma statistiku. Mēs lietojam šo informāciju, lai uzlabotu vietnes darbību.
 • Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā mājas lapā lietotie trešo pušu pakalpojumi: Facebook poga "Patīk". Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi jūsu darbībām citās mājas lapās, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu mājas lapa.

Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, jūs varat izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat visus pārlūka logus.