KĀPĒC IZVĒLĒTIES TAPS MĒBELES? 

PIEMĒROTAS NELIELIEM DZĪVOKĻIEM 

Ikviena guļamā mēbele veidota, lai tā būtu piemērota gan sēdēšanai, gan kvalitatīvai ik nakts gulēšanai.

Zinātāji teiks, ka naktī ir jāguļ gultā. Protams! Ja vien ir tāda iespēja. Tomēr daudziem dzīvojamā platība paredz dīvānu izmantot arī naktsmieram, tāpēc mūsu mēbeles veidotas tā, lai, guļot uz izvelkamā dīvāna, miegs būtu vienlīdz kvalitatīvs kā guļot gultā.

KVALITĀTE

Ražošanā izmantojam tikai izturīgus materiālus, kvalitatīvus un pārbaudītus mehānismus. Masīvkoka rāmji, finiera karkasi un izturīgi atsperu bloki.

Kvalitāte nozīmē ne tikai mehānismus, bet arī rūpīgu darbu, vizuāli estētisku skatu – nostrādātas šuves, malas un perfektu tapsējumu ikvienā mēbeles vietā. Spilvenu pildījums veidots tā, lai pēc ilgākas lietošanas un sēdēšanas, tos sabužinot, atkal tiktu iegūts nevainojams to izskats.

IZVĒLE

Ikvienu mēbeli iespējams pasūtīt tieši jums nepieciešamajos izmēros (ar soli 10cm). Dzīvojamās platības dēļ, nereti nākas atkāpties no sākotnēji iecerētā. Tāpēc piedāvājam pēc iespējām plašu mēbeļu izvēli, konstrukciju un izmēru iespējas.

Dažāda izmēra dīvāni-gultas, stūra dīvāni jau lielākām telpām, vienguļamās gultas gan mazākām, gan lielākām telpām, kā arī bērnistabai un, protams, divguļamās gultas.

AUDUMS

Audumus pasūtām no sadarbības partneriem, ar kuriem strādājam jau daudzus gadus. Arvien tirgū tiek piedāvāti jauna dizaina audumi, ar ko arī papildinām savu piedāvājamo audumu klāstu.

Šobrīd klientu izvēlei – apmēram 2000 audumi.

Tā kā klientu vēlmes un gaume ir individuāla lieta, visus audumus ražotnē neiepērkam. Ir ejošākie audumi, kas ir uz vietas, ir tādi, ko pasūtām pēc klienta vēlmēm.

AUDUMA CENA

Audumus pārsvarā iepērkam tieši no ražotājiem, bez starpniekiem, tāpēc iztiekam bez liekiem uzcenojumiem. Tomēr ir arī tādi audumi, kuri, lai nonāktu līdz mums, sastopas ar šiem starpniekiem. Šādi audumi rezultātā būs nedaudz dārgāki.

Audumi pieejami dažādās cenās, bet vērts atcerēties, ka lētāks audums nenozīmē sliktāku kvalitāti. Jā, iespējams, tas būs vienkāršāks savā būtībā – rakstā, tekstūrā, reizēm biezuma ziņā. Sliktas kvalitātes audumus pie mums neatradīsiet.

PIEGĀDE

Esam atbildīgi par to, ko piedāvājam un to, kā to piegādājam jums. Tāpēc ikvienu mēbeli piegādāsim jebkurā Latvijas vietā, to uznesīsim, ienesīsim un samontēsim. Piedāvājam arī bezmaksas piegādi visā Latvijā līdz mājvietas ārdurvīm.

Ja ir vēlēšanās bez šāda pakalpojuma iztikt, – droši varat ierasties pakaļ paši. Izstāstīsim arī par montāžu.

GARANTIJA UN PĒCGARANTIJAS APKALPOŠANA

Ikvienai mēbelei dodam 8 gadu garantiju (konstrukcijai). Arī pēc garantijas beigām, ja vien kas atgadās, droši zvaniet, salabosim un nomainīsim.

Kad vēlēsieties mēbeli atsvaidzināt ar jaunu audumu, droši zvaniet – izrēķināsim nepieciešamo auduma daudzumu un pārtapsēsim pēc jūsu izvēles. Mēbeļu atjaunošana notiek vienas dienas laikā. No rīta paņemam, vakarā jau gatavs. Tik vienkārši!

PRODUKCIJA NO RAŽOTNES

Daudzus gadus TAPS veikals atradās Ganību dambī, pēcāk t/c Spice Home.

Saprotot, ka šādi veikali prasa milzīgas īres maksas, un nevienam nav noslēpums, ka tas ceļ arī produkta cenu, izlēmām
savu produkciju piedāvāt tieši no ražotnes.

Ērta auto novietošana garantēta! Waze – Taps, mīkstās mēbeles – un būsiet klāt!

KLIENTU ATSAUKSMES

Mēs domājam tā – daudz ko var nopirkt, bet reputāciju – tikai nopelnīt. Tāpēc lepojamies ar klientu atsauksmēm, jo tieši klients ir tas, kas pastāstīs vistiešāk un vislabāk!


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.